KONST / Litografier / Färglitografi 16348350
nr 1634 8350
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 229/250. Färglitografi, bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 58x68 cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
500 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 18:48:00